Kézilabda - Itthon továbbra is veretlenek
2014-11-11 - Egy hónap után újra hazai pályán, nagyon lelkes közönség előtt játszott a Százhalombattai KE csapata november 8-án a VSZK-ban. A jó hangulatú mérkőzést már az első félidőben eldöntötték, és nyerni is tudtak.
Az ellenfél fehérvári csapatból a meccs előtt nagyon jól felkészültek a hazaiak. Az utóbbi évekhez képest megerősödött az Alba Regia, és sok gólerős játékossal érkeztek a bajnoki fordulóra. A házigazdák jó támadó játékának és stabil védekezésének köszönhetően már az első félidő közepére elbizonytalanodott az ellenfél csapata. A battaiak bravúrosan, 15-8-ra zárták az első etapot, a végeredmény Százhalombattai KE – Alba Regia 27-24 (15-8).

A Batta nyolc forduló után 5 győzelem és 3 idegenbeli vereség mellett harmadik helyen áll a tabellán. Legközelebb november 22-én láthatjuk hazai pályán a csapatot a Budaörs-Tatabánya U23 ellen.
Az SZKE a Magyar Kupa mérkőzésein is nagyon jól szerepel. Legutóbb, október 22-én idegenben arattak 28-33 arányú győzelmet az Ajka ellen. A következő kupameccsre pedig november 11-én, Lajosmizsén kerül sor, a tét a nyolc közé jutás. Hajrá, Batta! (Fotó: Birinyi Krisztián)