Vízilabda - Egy győzelem, egy vereség a második fordulóban
2014-10-15 - A Kaposvár csapatait látták vendégül a SZVSE vízilabdázói október 12-én, vasárnap az országos bajnokság keretében. A meccseket Kopányi László edző értékelte
Az első meccset az SZVSE 2000-es csapata játszotta. Mivel Kovács Alex, az egyik erősség tornaórai balesete miatt kiesett, ezúttal három lány is játszott a házigazda összeállításban. Telek Dorottya, Szili Csenge és Békes Klaudia szinte teljes mértékben hatástalanították az ellenfél szélső játékosait, és gyakorlatilag gólveszély nélkül játszottuk végig mind a négy negyedet. Bihácsi Bence, válogatott játékos, Keresztényi Kristóf és Sipos Csongor ontották a gólokat, Grieszbacher Márk pedig sorra védte ki az ellenfél labdáit. A stabil védelemről és a támadások nagy részének megakadályozásáról Georgiades Attila és Tőkés Attila gondoskodott. A battai játékosok végig uralták és 11-2-es első félidős állást követően 18-8-ra nyerték a mérkőzést.

Sajnos, az ifi meccsen már nem született ilyen szép battai eredmény. Mivel ebben a csapatban csak két korosztályos játékosuk van, a többiek mind fiatalabbak egy-három évvel, jelentős fizikai, erőnléti különbség volt a két csapat között. Ennek ellenére vízilabdázóink végigküzdötték a mérkőzést a 20-25 kilóval nehezebb ellenfelekkel A végeredmény Százhalombatta - Kaposvár 3-28.