A helyi Szenior SE legutóbbi bajnoki mérkőzésének eredménye:

Szenior SE: Boda – Szabó, Pauliscse, Pados, Varga – Győri, Héring, Kovács, Fülöp, László– Henrik.
Cserék: Kövesi, Koncsár, Rakvács, Auer, Tamon, Titz, Elek
Edző: Fülöp János
Góllövő: -
Jók: Héring, Kovács

A meccs krónikája:
12’ – Egy elhamarkodott kidobás után azonnal visszatámadott az ellenfél, a labdát hozó játékosra senki nem lépett ki , aki így 22 m-ről védhetetlenül bombázott a kapu bal oldalába (1-0).
49’ – Egy vélhetően lesről induló hazai támadó vezette kapunkra a labdát, majd az üresen érkező társa elé passzolt, akinek nem volt nehéz dolga a játékszer hálóba juttatásánál (2-0).

A viszonylag korai kezdés miatt több játékosunk is csak a második félidőre ért a helyszínre, ezért az első félidő jobbára védekezéssel telt és egy pontatlanságot góllal büntetett a hazai csapat. A mérkőzés második felében már sokkal jobb volt a játékunk, de csak helyzet nélküli, meddő fölényt sikerült kiharcolni. Egy gyanús körülmények között esett góllal növelte előnyét MAFC, amit az elhibázott lehetőségeink miatt nem sikerült csökkenteni. Az immár 5 mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatunk példátlan az egyesület történetében, változtatni szükséges az összeállításban és/vagy a hozzáállásban.