2014-09-02 -
A helyi Szenior SE legutóbbi bajnoki mérkőzésének eredménye:
Pestszentimre SK – Szenior SE 2-1 (0-1)

Budapest, szeptember 1., 45 néző. Vezette: Krix (Czeglédi, Tóth)
Szenior SE: Boda – Szabó, Pauliscse, Pados, Varga – László, Héring, Kovács, Rakvács, Auer – Henrik. Cserék: Győri, Kövesi, Koncsár, Szelei. Edző: Fülöp János. Góllövő: Rakvács. Jók: Héring, Kovács, László

A meccs krónikája:
8’ – A hazai csapat kapusának hibája nyomán közvetett szabadrúgást végezhetett el a Batta a kaputól 12 méterre. László legurítását Rakvács vágta a hálóba (0-1).
43’ – A lesről induló hazai támadót Pauliscse csak szabálytalanul tudta megállítani, a játékvezető – érthetetlenül - piros lapot mutatott fel.
50’ – Boda ütközött a labdát már elrúgó támadóval, a labda mellészállt, a bíró 11-est ítélt. Nem minden esetben adnak ilyenkor büntetőt. A hazai játékos, kapusunkat becsapva a jobb sarokba helyezett (2-1).
56’ – A partjelző szerint Koncsár szabálytalankodott a 16-os oldalvonalánál. Újabb, ezúttal teljesen felfoghatatlan 11-es, amit a jobbra mozduló Boda mellett a kapu bal oldalába rúgott a hazaiak játékosa (2-1).
62’ – A kompenzáló játékvezető a másik oldalon is megadott egy olyan büntetőt, amely nem biztos, hogy az volt. Egy kivágott labda érintette a közelben álló társ felkarját. A 11-est Rakvács végezte el, gyenge helyezését hárította a kapus, a kipattanót szögletre mentették a védők.

Az egész napos eső ellenére jó pályán játszott csapatunk, az első félidőben nagyon jól. Pontos passzok, hatékony labdajáratás, megérdemelt vezetés, majd több kihagyott helyzet. A második félidőben, főként a kiállítás után már nem tudtuk megtartani a labdát, és a játékvezetők sem álltak a helyzet magaslatán.Egyelőre a feljutást követő második év nehezebbnek tűnik az újoncévnél.