Öregfiú labdarúgás
2014-04-15 -
A helyi Szenior SE legutóbbi bajnoki mérkőzésének eredménye: Szenior SE – MERKAPT SE 5-0 (1-0)
Százhalombatta, április 14., 15 néző. Vezette: Kupecz S. (Cseh Sz., Bagó K.)

Szenior SE: Boda – Tamon, Kövesi, Pados, Varga – Szabó, Héring, Rakvács, Vac – Henrik, Auer.
Cserék: Izsó, Kovács, Koncsár
Edző: Fülöp János
Góllövők: Rakvács (2), Szabó (2), Kovács

A meccs krónikája:
33’ – Rakvács szöglete egy védőt is érintve került a hálóba (1-0).
44’ – Egy indítással Szabó futott el az alapvonalig, középre gurítását a pontosan érkező Kovács helyezte a hálóba (2-0).
49’ – Varga kapott sárgát (már az ötödiket a szezonban) egy hátulról történő becsúszás miatt.
53’ – Rakvács jobb oldali szögletét Szabó csúsztatta fejjel a hosszú sarokba. Ez volt a 100. gól, amit a vendégcsapat kapott a bajnokságban (3-0).
58’ – Szabó lépett ki a védők közül, és a 16-oson belül egy védő a földre birkózta. Rakvács biztos lábbal értékesítette a megérdemelt büntetőt (4-0).
59’ – Izsó remek elfutás után sarokrúgást harcolt ki, így ismét egy jobb oldali Rakvács szöglet, amit Szabó most középről fejelt a hálóba.(5-0).

A múlt heti vereség után a tabella utolsó ellen volt lehetőség javítani. A pont nélkül álló vendégek les taktikája ellen a hazai csapat nem találta meg az ellenszert az első félidőben, amit csak egy félig-meddig öngólnak és az azt követő Boda bravúrnak köszönhetően zártak előnnyel. A második félidőben már több lehetőséget alakítottak és használtak ki a kissé elfáradó vendégek ellen. Szabó "jutalomjátékával" magabiztos győzelem.
Jók: Szabó (a mezőny legjobbja), Rakvács, Kovács

A következő hazai mérkőzés a VSZK-ban: 2014. május 05. 19.00, Trend-Csepel