Labdarúgás
2012-05-14 -
Május 12. Városi Szabadidő Központ, NB.III.Duna-csoport bajnoki mérkőzés. Vezették: Rácz Z. (Sörös J. – Illés T.)

SZLK – Gázművek MTE: 1-1 (1-0)

SZLK: Nagy E., Kupi Z., Károlyi Cs. (Tancsik Be.), Móra Kr., Pregitzer V., Herczog Gy. (Henrik G.), Csizmadia Z., Burián T. (Vargyas Sz.), Nagy G., Pregitzer G., Hajdu M.
Edző: Károlyi Róbert

Gázművek MTE: László P., Bednarik M., Nagy A., Katona M., Kolena N., Cserti B., Sontra G., Árpád P., Völgyes M., Kaltenekker A. (Kovács T., Käfer Zs.
Edző: Haász Sándor

Gólszerzők: Nagy G. a 17. percben, Katona M. a 68. percben

Sima győzelmet engedtünk ki a kezünkből! – vélekedett Károlyi Róbert edző.

A mérkőzés percről-percre:
6. perc: Kupi Z. baloldali szabadrúgásáról alig maradt le Nagy G.
17. perc: jobboldali battai támadás után Burján T. passzolta középre a labdát, Nagy G. egy átvétel után jobban kilőtte a jobb sarkot és a hazai csapat megszerezte a vezetést. 1-0!
20. perc: középen vezetett battai támadás után Móra Kr. lövését védte üggyel-bajjal a vendégek kapusa.
27. perc: Herczog Gy. indította remek ütemben középen Pregitzer G.-t, aki egy csel után lőtt, de a vendégkapus kiütötte a lövést a mezőnybe.
30. perc: középpályán a battai csapat eladta a labdát, Katona M. rácsapott, kilépett a battai védők közül, rávezette a labdát a battai kapusra de lövését Nagy E. védte.
41. perc: Kupi Z. baloldali szabadrúgása alig ment a kapu fölé.
45. perc: Hajdú M. jobboldali szögletét Tancsik Be. ívelte középre, Burián T. lövését pedig a kapufa mentette.
48. perc: Kupi Z. baloldali szögletét Csizmadia Z. csúsztatta fejjel a bal felső sarok fölé, de a vendégkapus vetődve hárított.
56. perc: középen vezetett vendégtámadás után Bednárik M. lőtt 30 méterről, a labda alig ment a kapu mellé.
58. perc: Pregitzer V. vitte le a labdát a baloldalon az alapvonalra, beadását Csizmadia Z. fejelte kapura, a kapus védett.
68. perc: kiegyenlített a vendégcsapat! Jobboldali vendégtámadás után a beívelt labdára Katona M. érkezett a legjobb ütemben, és a kifutó Nagy E. felett a hálóba passzolta a labdát. 1-1
88. perc: Móra Kr. baloldali szabadrúgását fejelte kapura Pregitzer G., de a játékvezető lest ítélt.