Vezették: Dudás-Serfőző

Kiállítások: 6 perc, ill. 8 perc.
Hétméteresek: 2/2, ill.5/2. Eredmény:11. perc:7-0; 22.
perc: 14-7; 44. perc: 28-16; 52. perc: 29-24

Ötödik helyen zárta a bajnokságot az NBI/B Nyugati csoportjában a Százhalombattai Kézilabda Egyesület. A csapat május 21-én a Vác ellen játszotta le a tavaszi szezon utolsó mérkőzését, amelyet magabiztos, sziporkázó játékkal, 32-26 arányban meg is nyert.

Tizenegy percig nem tudott hálót találni az NBI/B második helyezettje a Vác, bár ehhez kellett a nagyszerű kapusteljesítmény is. Ahogyan azt szokták mondani: Pásztor István a "szemét is kivédte" a korábban Százhalombattán játszó Nikolicza Renátónak és csapatának. Mindeközben a másik oldalon sorra születtek a szebbnél szebb gólok a gyönyörű csapatjátéknak és az egyéni villanásoknak köszönhetően. A szünetre 10 góllal el is húzott a hazai gárda.

A pihenő után kissé magára talált a Vác, ám ez sem volt elég ahhoz, hogy négy gólnál közelebb jöjjenek. Az SZKE végül fantasztikus végjátékkal hat góllal megnyerte a meccset. A közönség állva tapsolt a csapatnak, miközben szólt a "Szép volt fiúk"!

A Százhalombattai Kézilabda Egyesület a tavaszi szezonban 12 mérkőzést játszott, ebből kilencet megnyert és megvert mindenkit, aki a tabellán előtte végzett.