Labdarúgás
2011-05-17 -
NB III. Duna-csoportban játszott bajnoki mérkőzést május 15-én az SZLK a Városi Szabadidő Központban 100 néző előtt.

Százhalombattai LK – Móri SE
4 – 2 (2-0)

A mérkőzés krónikája: 6. perc: Battai támadás középen, Csorba kapta a labdát, aki két védő kíséretében a 16-osról váratlanul lőtt, a meglepett móri kapus kezéből a hálóba perdült a labda (1-0). 14. perc: Középen vezetett támadást az SZLK, Csorba egy csel után 20 méterről lőtt, a vendégek kapusa csak kiütni tudta a labdát. 16. perc: Jobboldali hazai támadás után Herczeg éles szögből leadott lövését ütötte ki a mezőnybe a móri kapus. 20. perc: Kupi baloldalról beívelt szabadrúgását Csorba fejelte kapura, amit a vendégkapus kiütött, de a jó időben érkező Herczeg a kapu jobboldalába passzolta a labdát (2-0). 29. perc: Baloldali hazai támadás után Csorba lőtt kapura, a kapus védett. 43. perc: Gyors hazai kontratámadás után Csorba lépett ki a védők közül, a móri hálóőr elgázolta, de a bíró sípja néma maradt. 50. perc: Jobboldali vendégtámadás után a középre lőtt labdát Tíber átvette és a bal felső sarokba lőtte (2-1). 57. perc: Baloldali SZLK támadás után Gyurácz cselezte be magát a 16-oson belülre, a védő felvágta, és a megadott büntetőt Móra higgadtan a kapu jobboldalába lőtte (3-1). 70. perc: Gyors battai támadás a baloldalon, Gyurácz keverte meg a védőjét, de a rövid sarokra tartó lövését hárította a móri kapus. 90. perc: A tíz emberre fogyatkozó SZLK gyors baloldali támadása után Gyurácz adta a labdát pontosan Csorbának, aki a tehetetlen kapus mellett a hálóba lőtt (4-1). 92. perc: Jobboldali vendégszöglet után Balaskó fejelt a battaiak hálójába (4-2).